Понеділок
20-05-19
19:30


Форма входу

Вітаю Вас Гость | RSS

САЙТ ВАРВАРІВСЬКОГО НВК

Головна УЧАСНИКИ ОЛІМПІАД ТА МАН Реєстрація Вхід

2011-2012 р.р.

Міхно Джой (10 клас) – ІІ м. з інформаційних технологій

Міхно Джой (10 клас) – ІІІ м. з інформатики

Попела Ірина (9 клас) ІІІ м. з інформатики

Попела Ірина (9 клас) – переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН в секції іформатика та обчислювальна техніка

2010-2011 р.р.

Міхно Джой (9 клас) – ІІ м. з англійської мови

2009-2010 р.р.
Михайленко Катерина (11 клас) – ІІ м. з іноземної мови, ІІІ м. з математики

Сорока Олександр (6 клас) – І м. з математики

Рубан Сніжана (8 клас) – ІІІ м. з історії

Кобесова Оксана (10 клас) – ІІ м. з української мови

Міхно Джой (8 клас) – ІІІ м. з англійської мови

2008-2009 р.р.

Михайленко Катерина (10 клас) – ІІІ м. з іноземної мови, ІІ м. з математики, ІІІ м. з географії

Бобро Лілія (11 клас) – ІІІ м. з української мови

Нізгурова Аліна (8 клас) – ІІ м. З біології

 Рець Микола (11 клас) – переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН в секції історія

2007-2008 р.р.

Михайленко Катерина (9 клас) – ІІІ м. з іноземної мови

2006-2007 р.р.
Дущак Лілія (11 клас) – ІІ м. з української мови

Солоха Яна (4 клас) ІІІ м. з математики

Білан Володимир (9 клас) – І м. З трудового навчання

Михайленко Катерина (8 клас) – ІІІ м. з іноземної мови

2005-2006 р.р.

Михайленко Катерина (8 клас) – ІІІ м. з математики,   ІІІ м. з географії

Дущак Лілія (10 клас) – І м. з української мови

Кулик Вікторія (3 клас) – ІІ м. з української мови

Рець Володимир (4 клас) – ІІ м. з математики


Оновлений сайт

Меню сайту

ГОДИННИК


КАЛЕНДАР

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Гость ]

Категорії розділу
ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ [31]
ШКІЛЬНІ НОВИНИ [99]
УВАГА! УВАГА! [12]

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

КОРИСНИЙ СОФТ

ЗАКЛАДКИ

Наше опитування
ВИ ЗАВІТАЛИ НА НАШ САЙТ ЩОБ...
Всього відповідей: 150

Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz